Menu
Sepetiniz

Sabo Terlik

Medikal sektördeki ilgili kişi ve kurumlara, sabo terlik ,tıbbi kıyafetler ve pek çok hastane ekipmanları ürünlerinde yüksek teknoloji ve yenilikçi tasarımları ile hizmet vermeyi ilke edinen saboterlik.com.tr ; sağlam, güvenilir, estetik tasarımı ve önem verdiği  hizmet anlayışı ile ürün gamını geliştirerek; tüketicilere sunduğu kaliteli ürünlerle kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Sektör tecrübesi onbeş  yıl ve üzerinde olan, konusunda uzman tasarım, üretim ve satış ekibi ile doğrudan veya dolaylı tüm müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği sergileyen saboterlik.com.tr ,müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak pazarlama faaliyetlerini şekillendirmektedir.

Pazar payındaki performansını her geçen gün yukarıya taşıyan saboterlik.com.tr kaliteden asla ödün vermemesi, ürün gamını müşteri istekleri doğrultusunda şekillendirmesi ve en son teknolojik gelişmeleri takip etmesiyle kısa sürede sektörünün öncü firması olmayı hedeflemiştir.

Sabo Terlik yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla, artan müşteri talepleri doğrultusunda yatırımlarını artırarak, müşterilerine daha hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.